KONST / Litografier / Färglitografier 15763359
nr 1576 3359
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografier, 2 st, 260 upplaga. Signerade, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:27:53
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner